RADCA PRAWNY

SZYMON ŁOSOWSKI

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie pod numerem KO-877.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych zarówno spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jego praktyka zawodowa  obejmuje sprawy z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego i gospodarczego oraz obsługi podmiotów zagranicznych. Posiada bogate doświadczenie między innymi  w opiniowaniu i redagowaniu umów handlowych jak również w tworzeniu i przekształcaniu podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego. W ramach prowadzonej praktyki zawodowej świadczy również pomoc prawną w zakresie prawa budowlanego, prawa cywilnego oraz windykacji wierzytelności.

ZESPÓŁ

PAULA MAŁKOWSKA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację radcowską odbywała przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała od III roku studiów w kancelarii radcowskiej w Szczecinie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, egzekwowaniu należności oraz prawa cywilnego. W ramach prowadzonej praktyki zawodowej świadczy również pomoc prawną dla klientów indywidulanych. W kręgu jej zainteresowań pozostaje również prawo rodzinne i prawo pracy.

PIOTR KOWALSKI

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Obecnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szczecińskich sądach i kancelariach prawnych. Jego praktyka zawodowa koncentruje się głównie w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Prywatnie pasjonat biegów długodystansowych i wspinaczki górskiej.

WIKTORIA BORKOWSKA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała od III roku studiów w kancelarii radcowskiej w Szczecinie. Specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze przedsiębiorców, a także klientów indywidualnych ze szczególnym uwzględnieniem spraw gospodarczych i cywilnych. Na co dzień stara się dbać o zdrowy styl życia : trenuje weightlifting oraz praktykuje jogę.

KATARZYNA KOŁODZIEJ

Studentka IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Współpracę z kancelarią rozpoczęła w 2023 roku. Do zakresu jej obowiązków należą czynności wynikające z prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego.

EWA RAFAŁKO

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Pracownik Kancelarii Radców Prawnych w Szczecinie. Specjalizuje się w obsłudze klientów międzynarodowych w szczególności w zakresie umów jak i kompleksowej ich obsługi prawnej. Znajomość J. angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.